• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Regulamin

Malwersi to satyryczna gra przeglądarkowa inspirowana rzeczywistością, która nas otacza. Postaci występujące w grze są fikcyjne. Wszelkie podobieństwo do osób publicznych jest przypadkowe. Gra nie ma na celu obrażania jakichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, światopoglądowych i moralnych, toczy się w wirtualnej rzeczywistości. Warunkiem uzyskania pełnego i bezpłatnego dostępu do wszystkich funkcjonalności gry jest dokonanie rejestracji na witrynie malwersi.pl poprzedzone akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu oraz zapoznaniem się z naszą Polityką Prywatności.

Drogi Użytkowniku!

Rejestrując się i tworząc własne konto w grze Malwersi wyrażasz zgodę na przestrzeganie zasad określonych w niniejszym Regulaminie, zwanym dalej „Regulaminem”. W rezultacie, rejestracja i założenie konta na witrynie malwersi.pl jest równoznaczne z wyrażeniem pełnego zrozumienia i akceptacji dla zasad określonych w Regulaminie oraz przyjęciem pełnej odpowiedzialności za własne działania w grze.

Komplementarnym dokumentem, z którym powinieneś zapoznać się dokładnie przed zakończeniem procesu rejestracji jest Polityka Prywatności, zwany dalej „Polityką Prywatności”. Określa on zasady gromadzenia, przechowywania, zabezpieczenia i udostępniania Twoich danych osobowych przez operatora gry Malwersi.

Podstawowe pojęcia

Przed przeczytaniem niniejszego Regulaminu powinieneś zapoznać się z pojęciami, jakie pojawiają się w jego treści. Przygotowaliśmy dla Ciebie słownik zawierający wszystkie wykorzystywane przez nas terminy wraz z ich rozwinięciem.

Malwersi – gra przeglądarkowa wyprodukowana i dystrybuowana przez firmę Expedyt Sp. z o.o. w postaci witryny internetowej malwersi.pl dostępnej pod adresem domenowym „malwersi.pl”,

Gracz – Użytkownik Internetu korzystający z gry Malwersi,

Konto – prowadzone dla Gracza przez Expedyt pod unikalną nazwą (Nick) konto będące zbiorem zasobów, w którym gromadzone są dane Gracza oraz informacje o jego działaniach na witrynie malwersi.pl,

Materiały – wszelkie materiały słowne, graficzne lub multimedialne wykorzystywane przez Gracza i umieszczane przez niego na witrynie malwersi.pl.

Podstawowe zasady

01. Aby korzystać z gry Malwersi musisz mieć ukończone 16 lat, jak również musisz zarejestrować się i stworzyć własne Konto na witrynie malwersi.pl. Jeśli jednak jesteś osobą niepełnoletnią, o zamiarze korzystania z gry Malwersi musisz koniecznie poinformować swoich rodziców lub opiekunów.

02. Witryna malwersi.pl dostępna jest dla każdego użytkownika Internetu, jednak w ograniczonym zakresie. Dzięki bezpłatnej rejestracji i utworzeniu indywidualnego Konta zyskasz dostęp do szeregu kluczowych funkcjonalności niezbędnych do rozpoczęcia gry. Funkcjonalności dostępne po zalogowaniu to między innymi: możliwość podejmowania akcji w grze, możliwość dodawania własnych treści, możliwość komentowania treści opublikowanych na witrynie malwersi.pl, jak również możliwość komunikowania się z innymi Graczami.

03. W trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie szeregu informacji na swój temat, w tym ewentualnie danych osobowych, które będą następnie przetwarzane przez Expedyt Sp. z o.o. w postaci bazy danych witryny malwersi.pl. W celu zapoznania się ze szczegółami tego procesu przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

04. Jesteś odpowiedzialny za wszystkie działania i treści na witrynie malwersi.pl, które mogą zostać przyporządkowane do Twojego Konta, identyfikowanego w sposób jednoznaczny przez Twój unikalny Nick.

05. Bezpieczeństwo Twojego hasła zależy w istotnej mierze od Ciebie – postaraj się więc utworzyć hasło zawierające minimum 5 znaków oraz składające się z cyfr i liter.

06. W grze Malwersi nie wolno Ci podejmować jakichkolwiek działań sprzecznych z prawem, w szczególności zastraszać, wykorzystywać czy obrażać innych osób, w tym także innych Graczy.

07. Jesteś w pełni odpowiedzialny za wszystkie treści umieszczone przez Ciebie na witrynie malwersi.pl. Tym samym musisz być świadomy odpowiedzialności prawnej (w tym również odpowiedzialności karnej), jaką możesz ponieść w razie umieszczenia na malwersi.pl Materiałów niezgodnych z prawem, w szczególności naruszających prawa autorskie lub dobra osobiste osób trzecich. Szczegóły dotyczące zasad publikacji treści na witrynie malwersi.pl znajdziesz w kolejnej części Regulaminu.

08. Akceptując Regulamin zobowiązujesz się do tego, iż nie będziesz w żaden sposób ingerował w kod i treści witryny malwersi.pl (za wyjątkiem treści opublikowanych przez siebie), nie będziesz tworzył lustrzanych kopii witryny, nie będziesz podejmował prób uzyskania dostępu do bazy danych witryny ani jej oprogramowania (poza modułami związanymi bezpośrednio z obsługą Konta, do których uzyskujesz dostęp po zalogowaniu). Nie wolno Ci również kopiować witryny malwersi.pl ani tworzyć stron sugerujących jakiekolwiek oficjalne powiązania z grą Malwersi bez uzyskania od Expedyt Sp. z o.o. stosownego (pisemnego) zezwolenia.

09. Nie wolno Ci tworzyć i rozsyłać niechcianych wiadomości e-mail (tzw. SPAM) do innych Graczy lub innych użytkowników Internetu, w tym zwłaszcza wiadomości sugerujących jakiekolwiek oficjalne powiązania z grą Malwersi lub zwierających programy, kody czy treści mogące wyrządzić szkodę adresatom wspomnianych wiadomości.

10. Nie wolno Ci łączyć się z witryną gry za pośrednictwem proxy, IFrames lub podobnych. Całkowicie zabronione jest również wykorzystywanie botów lub automatyzowanych skryptów.

11. Nie wolno Ci grać w sposób nieuczciwy (Multikonta, Konta "zombie") wykorzystując luki w systemie gry. W przypadku wykrycia takiego nadużycia gracz musi liczyć się z podobnymi konsekwencjami, jak w przypadku złamania dowolnego innego punktu Regulaminu, z usunięciem lub zablokowaniem konta włącznie.

12. Masz prawo w dowolnym momencie i z dowolnego powodu zrezygnować z uczestnictwa w grze Malwersi. Masz prawo także do trwałego usunięcia swojego Konta. W tym celu możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, zgłaszając żądanie usunięcia swojego Konta z gry Malwersi.

13. W przypadku złamania postanowień niniejszego Regulaminu Twoje Konto może zostać usunięte, zawieszone (trwale lub czasowo) lub Twoje możliwości korzystania z malwersi.pl mogą zostać ograniczone (trwale lub czasowo). O czasie reakcji na sytuacje związane ze złamaniem lub naruszeniem Regulaminu oraz zakresie sankcji nałożonych na Gracza decydują moderatorzy gry Malwersi.

14. W przypadkach, o których mowa w punkcie poprzednim właściciel gry Malwersi nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub utratę Materiałów umieszczonych na witrynie malwersi.pl przez Gracza, jak również odpowiedzialności za dowolne inne straty poniesione przez Gracza z tytułu zablokowania, usunięcia lub ograniczenia funkcjonalności jego Konta.

Publikacja treści na witrynie malwersi.pl

01. Po założeniu Konta na witrynie malwersi.pl zyskujesz możliwość publikowania na jej stronach własnych treści. Akceptując niniejszy Regulamin wyrażasz pełną świadomość tego, iż ponosisz pełną odpowiedzialność za wykorzystane w nich Materiały (między innymi teksty, obrazy, wzory, pliki multimedialne czy znaki handlowe). Tym samym oświadczasz, iż posiadasz majątkowe prawa autorskie, licencje lub inne potrzebne uprawnienia na wszystkie wykorzystywane przez siebie Materiały oraz na wszystkie utwory i wkłady twórcze potrzebne do ich wykonania. Oświadczasz również, że wykorzystywane przez Ciebie Materiały są wolne od wad prawnych, a operator gry Malwersi może je przetwarzać bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek dodatkowych zezwoleń bądź licencji od współtwórców tych Materiałów.

02. Publikując na witrynie malwersi.pl treści zawierające Materiały zwalniasz operatora i właściciela witryny z odpowiedzialności karnej oraz cywilnej wynikającej z ewentualnego naruszenia dóbr osobistych, praw autorskich i praw pokrewnych czy praw własności przemysłowej w związku z wykorzystaniem przez Ciebie wspomnianych Materiałów. Oświadczasz również, iż wszystkie opublikowane przez Ciebie treści i Materiały zostaną przygotowane w zakresie i formie zgodnej z postanowieniami niniejszego Regulaminu, przewidzianymi prawem zasadami publikacji treści w Internecie oraz normami etycznymi, moralnymi i obyczajowymi.

03. Publikując treści na witrynie malwersi.pl zachowujesz pełnię praw autorskich do Materiałów, jakie w nich wykorzystasz.

04. Z uwagi na charakter treści publikowanych na witrynie malwersi.pl oraz rolę, jaką pełnią one w obrębie mechanizmu gry, operator witryny zastrzega sobie prawo do modyfikowania umieszczonych przez Ciebie treści w zakresie obejmującym zarówno edycję tekstów, modyfikację lub wymianę elementów graficznych, jak również sposób powiązania Twojej treści z innymi elementami gry.

05. W przypadku stwierdzenia wad prawnych Materiałów umieszczonych przez Ciebie na witrynie malwersi.pl, naruszenia norm prawnych i obyczajowych lub w przypadku wykrycia innych wad (zgodnie z uznaniem moderatorów gry), umieszczona przez Ciebie treść może zostać wycofana z publikacji na witrynie lub trwale usunięta z jej bazy bez konieczności informowania Ciebie o tym fakcie.

06. Publikując jakąkolwiek treść na witrynie malwersi.pl, w obrębie której wykorzystasz nazwę swojej firmy lub znaki towarowe, do których posiadasz stosowne prawa, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez właściciela gry w ramach prowadzonych przez niego działań reklamowych i promocyjnych.

07. Publikując na witrynie malwersi.pl treści zawierające informacje dotyczące osób trzecich, ponosisz pełną odpowiedzialność w związku z ewentualnymi roszczeniami tych osób, a umieszczone przez Ciebie treści mogą zostać wycofane z publikacji na witrynie malwersi.pl lub trwale usunięte z jej bazy na ich wniosek i bez konieczności informowania Ciebie o tym fakcie.

08. Właściciel gry zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji umieszczonych przez Ciebie treści, nie ponosi odpowiedzialności za efekty takiej publikacji, jak również nie gwarantuje osiągnięcia przez Ciebie jakichkolwiek efektów związanych z opublikowaniem wspomnianych treści na witrynie malwersi.pl.

Warunki Ogólne

01. Postanowienia niniejszego Regulaminu mogą zostać przez nas zmienione w dowolnym czasie i zakresie, przy czym zmiany te obowiązują wszystkich Graczy od chwili ich ogłoszenia na witrynie malwersi.pl. O istotnych zmianach w Regulaminie będziesz informowany za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź w inny sposób. Za istotne uznajemy te zmiany, które wpływają znacząco na warunki użytkowania gry Malwersi.

02. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji na witrynie malwersi.pl, dotyczących w szczególności struktury witryny oraz świadczonych za jej pośrednictwem usług, bez uprzedniej informacji.

03. Zastrzegamy sobie prawo odmowy udzielenia dostępu do części witryny malwersi.pl wymagającej autoryzacji, jak również do usunięcia Konta Gracza bez podania przyczyny.

04. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wszelkich treści i Materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem lub z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

05. Wszelkie treści lub Materiały pochodzące z witryny malwersi.pl mogą być zamieszczane na innych stronach internetowych, jednak właściciele bądź administratorzy tych stron są zobowiązani do umieszczenia aktywnych linków kierujących do stron źródłowych, z których pochodzi dany element lub treść.

Kontakt

Jeśli chcesz zgłosić naruszenie Regulaminu bądź masz jakiekolwiek sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania gry Malwersi, skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

- formularza kontaktowego

- wiadomości email

Zobowiązujemy się do sprawdzenia każdego nadesłanego zgłoszenia, sugestii lub uwagi oraz (w przypadku, gdy okaże się to konieczne) niezwłocznego podjęcia odpowiednich działań.

Wymagania techniczne

Korzystanie z witryny malwersi.pl wymaga użycia przeglądarki internetowej obsługującej tzw. pliki „cookies”, okna typu „pop-up” oraz język JavaScript. W przypadku wystąpienia problemów technicznych prosimy o kontakt na wskazane wyżej adresy.

Postanowienia końcowe

01. Witryna internetowa malwersi.pl, dostępna pod adresem domenowym „malwersi.pl”, należy do firmy Expedyt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Bernardyńskiej 16a m 15. Expedyt Sp. z o.o. jest także jedynym właścicielem adresu domenowego „malwersi.pl” oraz formuły i oprogramowania gry Malwersi.

02. Niniejszy Regulamin określa podstawowe zasady korzystania z witryny Malwersi.pl, a jego postanowienia podlegają prawu polskiemu. Wszelkie spory związane z realizacją postanowień Regulaminu będą rozstrzygane przez właściwy dla Expedyt Sp. z o.o. miejscowo i rzeczowo sąd powszechny.

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.