• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Akcje graczy

Wczasy Widmo

Zachęcony reklamą super tanich i atrakcyjnych wakacji za granicą z folderu który pokazano ci w biurze podróży padasz z zachwytu, super kurort all inclusive wpłacasz zaliczkę, jedziesz.... na miejscu okazuje się że all inclusive odbiega daleko od twoich wyobrażeń.

Wrestling

Za dzieciaka naoglądałeś się wyczynów Hulka Hogana czy The Rocka i stwierdziłeś, że to ekstra sprawa. W opinii publicznej wrestling nie ma zbyt wiele wspólnego ze sportem (to w końcu udawanka, prawda?), lecz czasem jakieś kreszło czy stół się w ringu połamie i mata zrobi się szkarłatna... Jednak za to wszystko wpada nawet niezła kasa - gwiazdy zarabiają tysiące za jeden występ! Ukradnij więc z ciucholandu jakieś rajstopki, nabierz troszkę mięśnia, wymyśl sobie jakiś chwytliwą ksywkę i bądź królem kwadratowego pierścienia :D

Wesele

Trafiłeś tu przypadkowo jako osoba towarzysząca nie znasz nikogo. W godzinach nocnych gdy już wszyscy byli pijani, postanowiłeś wykorzystać ten fakt i przejść się po sali. Łatwa kasa? Może ktoś z balujących ma coś ciekawego przy sobie...Teraz albo nigdy.

Samochod służbowy

Szanowne koleżanki, szanowni koledzy. Zebraliśmy się tutaj, bo nasza ojczyzna znowu jest w potrzebie. Fotoradary nie wypaliły i musimy w inny sposób wspomóc budżet państwa. Dostaliśmy w tej sprawie jednoznaczne wytyczne z Ministerstwa Finansów, które zaleca, by wykorzystać zmiany w przepisach, dotyczących rozliczania podatku VAT od samochodów w firmach. Myślę, że wiadomo o co chodzi....

Sabat Czarownic

Tak tak, one są wśród nas. Na co dzień czarujące miłe i spokojne panie domu, kochające matki i wierne żony, oraz kury domowe i pracownice biurowe. Raz w roku pokazują swoje prawdziwe oblicze czarownic. Sabat to idealne miejsce gdzie mogą wymienić swoje doświadczenia w rzucaniu uroku, sporządzaniu miłosnych eliksirów i robieniu laleczek voo doo... i po prostu być sobą.

60 SEKUND

Nicolas był niegdyś profesjonalnym złodziejem samochodów. Porzucił ów niecny proceder wiele lat temu. Niestety, w jego ślady poszedł brat - Kip, narażając się mafii. Kip i Memphis wraz ze swoją grupą przyjaciół mają tydzień na dostarczenie 50 samochodów. Od tej pory rozpoczyna się wyścig z czasem. Przeciw sobie nasza grupa ma zabezpieczenia, mafię oraz policję i za sobą praktykę i doświadczenie.

Tajemnicza Gielda

Kto z kolei wierzy w swoją szczęśliwą gwiazdę, zawsze będzie próbował szybko powiększyć na parkiecie posiadane kapitały. Ale większość z nas powinna postarać się patrzeć na giełdę z dystansem, starając się zrozumieć, czym ona naprawdę jest, na czym polega jej działanie, skąd biorą się zyski i straty. Bo przy takim właśnie spokojnym spojrzeniu można znaleźć strategię inwestowania, która wprawdzie nie uczyni z nas milionerów, ale spowoduje, że nasze oszczędności wzrosną szybciej, niż gdybyśmy omijali giełdę szerokim łukiem.

Szpiegowanie Ruskich

Na wschodzie sytuacja coraz bardziej napięta. Za granicą wrze i każdy tylko czeka, aż konflikt zapuka do naszych drzwi. Ale wcale nie musi tak być! Ty jako mistrz wywiadu możesz zapobiec katastrofie lub przynajmniej przygotować się na nią. Lornetka, noktowizor i kierunek wschód!

Strefa Ciszy

Podczas jednej z wycieczek, malwersanci zostają z zepsutym samochodem pośrodku lasu. Wysłana po pomoc Zosia zatrzymuje luksusową terenową toyotę. Czterech mężczyzn oferuje jej podwiezienie do miasta. Wkrótce okazuję się jednak, że napotkani przypadkowo podróżni - to gangsterzy jadący uczcić wyjście z więzienia jednego z nich. Zamiast trafić do miasta -Zosia zostaje zawieziona do rekreacyjnego domku na jeziorem. Tam ma stać się elementem "zabawy".....

Dentysta Amator

Doświadczenia w dentystyce masz tyle co nic, ale całkiem intratny na tym jest biznes. Otwierasz w małym miasteczku GABINET DENTYSTYCZNY, usługi za pół ceny, ludzie walą drzwiami i oknami. Wyrywanie zębów i plomby. Nim się zorientują, że robisz lipę będziesz już w innym mieście.

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.