• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Akcje graczy

Trollowanie w internecie

Partner w pracy ciężko pracuje na chleb i utrzymanie rodziny, dzieciaki w szkole. Ty zajęta szukaniem pracy, ale z niechęcią. Nuda, nuda, nuda. Ale od czego jest internet,  zakładasz konta na forach i grach internetowych. Pogawędki z ludźmi i zatruwanie życia innym, to twoja specjalność...

Sklep internetowy "Wałek"

Zakładasz sklep internetowy z elektroniką (markowe smartfony tablety i inne pierdoły) Inwestujesz w profesjonalną stronę internetową i odpowiednią reklamę w sieci. Załączasz ładne fotki i dajesz ceny niższe o 50 procent (tłumaczysz to tym że sprzedajesz towar prosto od producenta z Azji, a czas dostawy to 20 dni roboczych). Frajerstwo wpłaca pape za towar (tylko przedpłata) który nigdy do nich nie dotrze. Najlepsze jest to że policja może cię pocałować w d... bo ty zarejestrowałeś firmę w Hong Kongu z wirtualnym adresem biura. Wymiana informacji miedzy prokuratorami obu krajów jest znikoma. Jedyne co teraz robisz to patrzysz jak konto puchnie.

Pożegnanie

Twój kumpel zmienia pracę, w związku z tym organizuje na diząłce imrezę pożegnalną z grillem i noclegiem. Już ty dobrze znasz tego drania, hektolitry alkoholu i zero dziamgających żon. Poranek może być nieciekawy, nauczony doświadzeniem bierzesz duże plastikowe wiaderko.

Dywersant

Szef nie wypłacił ci za nadgodziny? Przyjmujesz pokornie jego decyzję po czym bierzesz sprawy w swoje ręce. Wykorzystujesz swoje stanowisko i sprzedajesz konkurencji wrażliwe dane na temat firmy, oczywiście nie zapominając o poinformowaniu PIPu i skarbówki o lewych interesach szefa.

Superhandlowiec, standard Allegoło

Korzystając z komputera i wykorzystując znajomość podstaw HTML, wystawiasz kilka tysięcy aukcji na portalu handlowym, sprzedając waciki warte 1 MLW za 0,99 i zdobywając pozytywne opinie. Nadejszła wiekopomna chwila, a żeby zainwestowanym malwersom przybyło kilka zer. Bazując na wypracowanym zaufaniu, wystawiasz kilka aukcji na setki opakowań wacików za 100 malwersów w cenie 93 MLW, z długim terminem wysyłki z uwagi na wielkie zainteresowanie. To chyba odpowiedni czas, zeby zwinąć interes. Miejmy nadzieje, że w razie wpadki sąd uwierzy, że doszło do niesprzyjającego splotu okoliczności, na skutek którego firma utraciła płynność, a właściwie, to kasa się upłynniła i rozpłynęła.

Mudżyński szfindel

Z nadmiaru wolnego czasu i braku gotówki postanowiłeś spędzić weekend nad kombinowaniem co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić. Jako, że z socjotechniką jesteś za pan brat, a i w podstawówce liznąłeś nieco języka postanowiłeś to wykorzystać. Korzystając z nigeryjskiego serwera proxy, rozsyłasz tony spamu pisane angielszczyzną z translatora, podając się za nigeryjskiego "króla bawełny" i obiecując podział 50:50 w zyskach, w zamian za wpłacenie "drobnej" kwoty tytułem kaucji za transport towaru do Europy... jak widać, głupich jednak sieją - na polu bawełny. Miejmy nadzieje, że miśki zamiast namierzaniem ciebie zajmą się bookface'em.

Cydr od Romana

Jesteś największym producentem jabłek na Warmii, a jednocześnie eksporterem do Kaliningradu. Po wprowadzeniu embarga, wpadasz na pomysł przerobienia jabłek, które będą lepsze w postaci Cydru. Po pewnych obawach z eksportem cydru, wciskasz skrzynkę znajomemu celnikowi, który po kilku łykach mówi "DAWAAJ Roman, u nas tego niet"

Przenośny punkt opłat na Autostradzie

Odkąd weekendowe przejazdy przez autostrady w Polsce stały się darmowe wszyscy są szczęśliwi. Rozmawiając o tym niezwykłym wydarzeniu z Frankiem śmialiście się, że znajdzie się ktoś kto jeszcze na tym zarobi. I w sumie... czemu nie? Franek stwierdził, że jak swego czasu zbierał złom to znalazł lekką przenośną budkę z małym okienkiem. Można do tego doczepić zajumany wcześniej znak "pobór opłat" i wydawać kierowcom małe bileciki drukowane na szybko w przydomowym ksero. Oczywiście wszystko kilka kilometrów przed darmowymi bramkami... Jak postanowiliście tak zrobiliście. Reakcję kierowców były różne, ale Wasza odpowiedź jedna: Darmowe? Jakie darmowe?? Panie, za darmo to pan przejedziesz tam dalej a nie tutaj. O tym punkcie nikt nie mówił, że ma być za darmo! - I ku waszej radości kierowcy chcąc nie chcąc sięgali do portfeli. A gdy się już trochę nazbierało, punkt przenosiliście na drugą stronę autostrady i tak codziennie, do póki ktoś nie zacznie węszyć...

Poradnia ginekologiczna "Orgazmus"

Po czym poznać dobrego lekarza? Po tym, że mimo kolejek i długiego czasu oczekiwania nie zamierzasz szukać żadnego innego. Tak też jest tutaj. Kolejki zdają się nie mieć końca a o wolnych terminach mówi się w perspektywie kilku lat. Szerzy się więc korupcja, groźby i próby wymuszenia pierwszeństwa, aby tylko znaleźć się jak najwyżej na liście oczekujących. Nic zresztą dziwnego, skoro ginekolog leczy kobiety w dość niekonwencjonalny sposób, ale zgodny z polityką Poradni ginekologicznej Orgazmus. - Wszak nazwa do czegoś zobowiązuje...

Tester prezerwatyw

Kolejny zawód, który zadziwia to tester prezerwatyw. Firma Burex co jakiś czas poszukuje osób, które zgłoszą się na testerów.

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.