• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Akcje graczy

Sklep internetowy "Wałek"

Zakładasz sklep internetowy z elektroniką (markowe smartfony tablety i inne pierdoły) Inwestujesz w profesjonalną stronę internetową i odpowiednią reklamę w sieci. Załączasz ładne fotki i dajesz ceny niższe o 50 procent (tłumaczysz to tym że sprzedajesz towar prosto od producenta z Azji, a czas dostawy to 20 dni roboczych). Frajerstwo wpłaca pape za towar (tylko przedpłata) który nigdy do nich nie dotrze. Najlepsze jest to że policja może cię pocałować w d... bo ty zarejestrowałeś firmę w Hong Kongu z wirtualnym adresem biura. Wymiana informacji miedzy prokuratorami obu krajów jest znikoma. Jedyne co teraz robisz to patrzysz jak konto puchnie.

Pożegnanie

Twój kumpel zmienia pracę, w związku z tym organizuje na diząłce imrezę pożegnalną z grillem i noclegiem. Już ty dobrze znasz tego drania, hektolitry alkoholu i zero dziamgających żon. Poranek może być nieciekawy, nauczony doświadzeniem bierzesz duże plastikowe wiaderko.

Dywersant

Szef nie wypłacił ci za nadgodziny? Przyjmujesz pokornie jego decyzję po czym bierzesz sprawy w swoje ręce. Wykorzystujesz swoje stanowisko i sprzedajesz konkurencji wrażliwe dane na temat firmy, oczywiście nie zapominając o poinformowaniu PIPu i skarbówki o lewych interesach szefa.

Superhandlowiec, standard Allegoło

Korzystając z komputera i wykorzystując znajomość podstaw HTML, wystawiasz kilka tysięcy aukcji na portalu handlowym, sprzedając waciki warte 1 MLW za 0,99 i zdobywając pozytywne opinie. Nadejszła wiekopomna chwila, a żeby zainwestowanym malwersom przybyło kilka zer. Bazując na wypracowanym zaufaniu, wystawiasz kilka aukcji na setki opakowań wacików za 100 malwersów w cenie 93 MLW, z długim terminem wysyłki z uwagi na wielkie zainteresowanie. To chyba odpowiedni czas, zeby zwinąć interes. Miejmy nadzieje, że w razie wpadki sąd uwierzy, że doszło do niesprzyjającego splotu okoliczności, na skutek którego firma utraciła płynność, a właściwie, to kasa się upłynniła i rozpłynęła.

Mudżyński szfindel

Z nadmiaru wolnego czasu i braku gotówki postanowiłeś spędzić weekend nad kombinowaniem co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić. Jako, że z socjotechniką jesteś za pan brat, a i w podstawówce liznąłeś nieco języka postanowiłeś to wykorzystać. Korzystając z nigeryjskiego serwera proxy, rozsyłasz tony spamu pisane angielszczyzną z translatora, podając się za nigeryjskiego "króla bawełny" i obiecując podział 50:50 w zyskach, w zamian za wpłacenie "drobnej" kwoty tytułem kaucji za transport towaru do Europy... jak widać, głupich jednak sieją - na polu bawełny. Miejmy nadzieje, że miśki zamiast namierzaniem ciebie zajmą się bookface'em.

Cydr od Romana

Jesteś największym producentem jabłek na Warmii, a jednocześnie eksporterem do Kaliningradu. Po wprowadzeniu embarga, wpadasz na pomysł przerobienia jabłek, które będą lepsze w postaci Cydru. Po pewnych obawach z eksportem cydru, wciskasz skrzynkę znajomemu celnikowi, który po kilku łykach mówi "DAWAAJ Roman, u nas tego niet"

Przenośny punkt opłat na Autostradzie

Odkąd weekendowe przejazdy przez autostrady w Polsce stały się darmowe wszyscy są szczęśliwi. Rozmawiając o tym niezwykłym wydarzeniu z Frankiem śmialiście się, że znajdzie się ktoś kto jeszcze na tym zarobi. I w sumie... czemu nie? Franek stwierdził, że jak swego czasu zbierał złom to znalazł lekką przenośną budkę z małym okienkiem. Można do tego doczepić zajumany wcześniej znak "pobór opłat" i wydawać kierowcom małe bileciki drukowane na szybko w przydomowym ksero. Oczywiście wszystko kilka kilometrów przed darmowymi bramkami... Jak postanowiliście tak zrobiliście. Reakcję kierowców były różne, ale Wasza odpowiedź jedna: Darmowe? Jakie darmowe?? Panie, za darmo to pan przejedziesz tam dalej a nie tutaj. O tym punkcie nikt nie mówił, że ma być za darmo! - I ku waszej radości kierowcy chcąc nie chcąc sięgali do portfeli. A gdy się już trochę nazbierało, punkt przenosiliście na drugą stronę autostrady i tak codziennie, do póki ktoś nie zacznie węszyć...

Poradnia ginekologiczna "Orgazmus"

Po czym poznać dobrego lekarza? Po tym, że mimo kolejek i długiego czasu oczekiwania nie zamierzasz szukać żadnego innego. Tak też jest tutaj. Kolejki zdają się nie mieć końca a o wolnych terminach mówi się w perspektywie kilku lat. Szerzy się więc korupcja, groźby i próby wymuszenia pierwszeństwa, aby tylko znaleźć się jak najwyżej na liście oczekujących. Nic zresztą dziwnego, skoro ginekolog leczy kobiety w dość niekonwencjonalny sposób, ale zgodny z polityką Poradni ginekologicznej Orgazmus. - Wszak nazwa do czegoś zobowiązuje...

Tester prezerwatyw

Kolejny zawód, który zadziwia to tester prezerwatyw. Firma Burex co jakiś czas poszukuje osób, które zgłoszą się na testerów.

Wczasy Widmo

Zachęcony reklamą super tanich i atrakcyjnych wakacji za granicą z folderu który pokazano ci w biurze podróży padasz z zachwytu, super kurort all inclusive wpłacasz zaliczkę, jedziesz.... na miejscu okazuje się że all inclusive odbiega daleko od twoich wyobrażeń.

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.