• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Akcje graczy

48 godziny Multimilioner

Podczas spaceru po parku znajdujesz poranną gazetę, a w niej odkrywasz kupon Lotto. Z ciekawości sprawdzasz skreślone numery, wtedy nieoczekiwanie opanowuje Cię euforia. Okazuje się, że to zwycięski kupon na 14 mln złotych. Jako Multimilioner postanawiasz to skromnie uczcić 48 godzinną imprezą, w tym celu zapraszasz wszystkich znajomych. A po imprezie, jeszcze na kacu postanawiasz pojechać odebrać swoją wygraną, w końcu trzeba opłacić skromnie urządzoną zabawę. Szybko jednak się okazuje że kupon został sfałszowany, a ty zostajesz z długami i kacem moralnym.

Zaprzyjaźniony ginekolog

Twój przyjaciel właśnie został ginekologiem. Oboje wiecie, że przez służbę zdrowia przewijają się ogromne sumy pieniędzy. Pomysł sam nasuwa się na myśl. Badanie ginekologiczne pochwy. Mimo, że jesteś pełnowartościowym chodzącym testosteronem, dzięki fikcyjnemu badaniu wyłudzacie duże pieniądze od Narodowego Funduszu Zdrowia. Dzielicie się sprawiedliwie... 80% dla Ciebie, 20% dla zaprzyjaźnionego doktora.

Liczymy z PKW

Państwowa Komisja Wyborcza ma problem ze zliczeniem głosów po wyborach do samorządu. Cały kraj kpi z sytuacji, politycy prześcigają się przed kamerami z nowymi pomysłami, unieważnieniami wyborów. Starasz się wspomóc ich prace zanosząc liczydło, a przy okazji sam podszkolisz swoje umiejętności w liczeniu. Aby uniknąć dalszych pomyłek dołączasz instrukcje obsługi.

Jedzie bydło, jedzie

Nie pierwszy raz słyszałeś informację o tym jakie bydło jeździ po polskich drogach, natarczywe trąbienie, zajeżdżanie drogi, gwałtowne hamowanie przed maską - możesz wyliczać w nieskończoność przypadki działającego bydła. Ostatnio pojawiła się jednak nowa kategoria - kompletne bydło, bo trzy sztuki we Fjacie Łomo - samemu ciężko tam wejśc, a tu kreatywny gość zrobił imprezę - trzy sztuki bydła i on na wycieczce - zimny łokietek, ciężki sygnet, muza na full - tak się bawi polska wieś!

Biedaszyb

"Alojz, jo ci godom, ołpa dupił, fater dupił, jo bych dupił na grubie... ino grube zawrzyli ciule!" Rząd zamyka kopalnie, ale Ślązak z dziada pradziada nie z takimi problemami sobie radził. Tradycja rzecz święta! Bierzesz kilof, łopatę, czołówkę, szwagra Ecika i Boże pomogej! Wyruszasz szukać czarnego złota. I co z tego że z kamieniami? "Chopie, gorol sie nie zno! W rynke cmoknie że tanij jak na składzie."

Gra w trzy karty

Numer jest stary i prosty, chociaż wymaga sprawnych i szybkich rączek. Aż dziw bierze, że jeszcze są frajerzy, którzy się na to nabierają, ale jak to mówią, głupich nie sieją. Musisz zainwestować grosze na przynętę dla frajerów i przydałoby się mieć talie kart.

Mistrz alkoholizmu

Gościsz u siebie w pałacu ziomków z którymi pijesz złocisty i nie tylko złocisty dar niebios i oglądacie po prostu kozacki film akcji na Twojej plaźmie. Uzbieraliście dla siebie dużo, bardzo dużo butelek z alkoholem (przynajmniej po jednej z każdego możliwego rodzaju alkoholu bo jesteście mistrzami)z którymi koniecznie trzeba coś zrobić, ponieważ choć mocno cieszą oko to wiecie ze swoich poprzednich doświadczeń, że mają również równie pożądliwy aromat i smak! Jeszcze ten stan co się Wam robi gdy zdążycie trochę dziurgnąć... - Mam pomysł! - mówisz. - Urządzimy sobie uroczyste zawody w których sprawdzimy kto z Nas Wszystkich najlepiej pije - kto najszybciej a kto najwięcej. Rodzaj alkoholu dowolny, byle tylko świeży:) Ty oczywiście dasz z siebie wszystko gdyż jesteś kozak i wiesz, iż i tym razem utrzymasz klasę i nie zawiedziesz, i nawet jeśli przegrasz to i tak rzecz jasna osiągniesz imponujące rezultaty tak jak Ci się zawsze udaje w Twoich alkoholowych przygodach. Najbardziej obawiasz się niestety Andrzeja który zdobył szacunek już niejednego osiedlowego żula za swoje alkoholowe podboje przy ich obecności! Takie respetkowanie jak nic może skończyć się powstaniem osiedlowych legend o Andrzeju... No nic, tak więc na miejsca, butelki w bojowych pozycjach i chlust! A i pamiętaj - kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, jak nas uczyli najstarsi górale... Także nie jest tak że nie ma z kogo brać przykładu :P

Na komornika

Kumpel ze wsi pytał, czy gdzieś nie widziałeś na sprzedaż traktora za grosze? Ja nie widziałem? Oczywiście, że widziałem! Jeden gostek nie płaci rat za kredyt, nieważne, że nie ma ciągnika, ale sąsiad ma, jemu się weźmie, sprzeda maszynę, a później niech państwo zwraca za pomyłkę.

Chiński sprzęt do dymania...

Przekręt na wnuczka już nie wchodzi, wszystko przez radio i telewizje, które non stop ostrzegają starszych ludzi. Życie nie znosi próżni. Więc wpadasz na śmiały pomysł, będziesz sprzedawał urządzenia, które kupiłeś u Chińczyków za 10$. W Malwersolandii sprzedasz za 10 razy więcej. Wmawiasz ludziom, że muszą zamontować je w kominie, a ono będzie pompowało ciepłe powietrze z powrotem do mieszkania. Więc nie będą tracić ciepłego powietrza z mieszkania, a przez to oczywiście zaoszczędzą grubą kasę. Ale sam wiesz co sprzedajesz, że to urządzenie pomoże im jak umarłemu kadzidło. Przecież to tylko zwykły czujnik czadu, odrobinę zmodyfikowany. Nikt nie musi o tym wiedzieć. A Ty już liczysz kasę zarobioną na jeleniach...

Rozmowa z chamem, Milicjantem

Prowadzisz spokojnie swój samochodowy komis. Pewnego pięknego dnia na terenie twojego komisu zatrzymuje się patrol Milicji, uniemożliwia on wjazd i wyjazd Twoim klientom. Używając siły swojej perswazji przekonaj chamskiego Milicjanta, do opuszczenia Twojego komisu.

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.