• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Akcje graczy

Zjazd Mikołajów

Każda okazja jest dobra, aby się zabawić. Wyluzować po ciężkim roku malwersacji i odpocząć przed świętami. Zakrapiany zjazd Mikołajów wydaje się dobrą propozycją na złapanie oddechu i udaną zabawę.

Zorganizuj Manifestacje

U naszych sąsiadów są zamieszki na tle społecznym, trzeba to wykorzystać i zorganizować "lekkie" przemyty. Trzeba kilku ludzi przekupić, kilku oszukać, no i TIRy by się przydały...

Dom Seniora SKNERUS

Przyjmujesz spore opłaty za opiekę nad seniorami, na papierze zapewniasz wspaniałe warunki dla swoich podopiecznych. Rodziny są zachwycone, tylko nie do końca jest to prawda. Zapewniasz im taką opiekę, żeby się nie przekręcili, a resztę kasy przytulasz do kieszeni.

Techniki Trollingu

Spędzając całe dnie na forach, czatach i grach przeglądarkowych, co dzień stykasz się z typowym, beznadziejnym, błahym poziomem rozmowy. Chcąc to zmienić, postanawiasz zgłębić arkana Trollingu. Dzięki temu uda Ci się bez problemu sprowokować dzieci Youtuba i inne wybryki internetu do niekończącej się, nie mającej sensu rozmowy i beki na czacie, która przyniesie Ci fejm.

Namawianie inwestorów do zakupów na giełdzie

Giełda! Wielka kasa! Namawiasz ludzi z wielkim portfelem do zainwestowania w wybrane przez ciebie firmy, w których Ty sam masz już akcje. Gdy oczarujesz inwestorów wielkimi zyskami i kupią akcje, cena znacząco pójdzie w górę...wtedy ciach! Sprzedajesz własne akcje z wielkim, wielkim zyskiem. Dla innych zysku zabraknie, frajerzy za pół roku dopiero się zorientują, że wtopili kasę!

Zbieranie wosku

Nareszcie żniwa dla zbieraczy wosku, cały rok na to Święto czekałeś. Ciemne ubranko, duża torba i do roboty. Punkty skupu otwarte całą dobę, a konkurencja nie śpi, więc trzeba się wziąć porządnie do roboty.

Śledczy Antoniego

Dwa lata minęły, a my dalej o brzozie. Wymyśliłeś sobie tytuł profesora fizyki ponieważ masz doświadczenie pasażera samolotu. Wybrałeś się na następne zebranie Antoniego i wymyśliłeś tezę o nienaostrzonym skrzydle. Zrobiłeś modele samolotu z papieru, przykleiłeś do niego żyletki jako skrzydła i zacząłeś strzelać w źdźbło trawy. Stwierdziłeś że kąt był podobny do kąta ciecia kosiarki, co oznaczałoby, że samolot powinien ściąć brzozę, jak powiedział pan prezes „jak sierpem zboże”. Wygłosiłeś to na następnej debacie i zyskałeś sobie przychylność Antoniego i poparcie Prezesa Damczesław i jego wiernych moherowych fanek.

Podkop do banku

Jesteś emerytowanym górnikiem. Pieniądze, które co miesiąc otrzymujesz od państwa pozwalają jedynie na kupno pampersów. Postanawiasz ostatni raz skorzystać ze swojego talentu i robisz podkop pod okoliczny bank.

Rabowanie pinędzy z OFE

Wraz z bandą z OP włamujesz się na wirtualne konta przyszłych emerytów, z których kradniesz pieniądze, zanim ukradnie je rząd.

Wolontariat w Schronisku

Kasy masz w brud, czas na działalność charytatywną. Kupujesz kilka worków karmy dla psów i kotów, zabierasz kumpli i jedziecie do schroniska dla zwierząt, pomóc przy sprzątaniu i wyprowadzić psy na spacer .

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.