• Pytanie 1
  Policjant zatrzymuje Cię do kontroli,
  a Ty nie dość, że wieziesz dwie walizki wypchane dolcami, to jeszcze jedziesz w złym towarzystwie. Co robisz?
  • dzwonię do komendanta, przecież to z nim zrobiłem ten wałek
  • pokazuję legitymację poselską
  • z władzą nie dyskutuję, grzecznie przyznaję się do wszystkiego
  KROK 1 z 4
  Dalej
 • Pytanie 2
  Puściłeś całą pensję w klubie,
  a rano przypomniałeś sobie, że jest,
  dopiero trzeci dzień miesiąca. Co robisz?
  • dzwonię do mamy
  • zatrudniam się dodatkowo na pół etetu
  • zaczynam kombinować
  KROK 2 z 4
  Dalej
 • Pytanie 3
  Dzwoni Twój kumpel z podstawówki i mówi,
  że ma mega propozycję na szybki zarobek.
  Interes jest ryzykowny, ale intratny. Wchodzisz?
  • spławiam go mam 0,00005% na lokacie
  • załatwiam co trzeba i wchodzę w interes
  • dokładnie analizuję ryzyko i daję odpowiedź później
  KROK 3 z 4
  Dalej
 • Pytanie 4
  Twój znajomy zostaje radnym. Dzwoni do Ciebie,
  z propozycją zakupu działek rolnych i załatwienia.
  odrolnienia. Za grosze + Jego 50%. Co robisz?
  • informuję CBA i wstydzę się za niego
  • wchodzę w to ale zmniejszam jego procent
  • mówię mu prawdę: z jego poprzednikiem kupiliśmy już wszystkie działki. Sorry!
  KROK 4 z 4
  Twój wynik
  • Wzór prawości
  • Młodszy cinkciarz
  • Mistrz kantu
  • Wszystkie mandaty opłacasz z dedykowanego konta. Duże pieniądze widziałeś tylko na filmie, a sieć Twoich wpływów pozwala Ci na omówienie u Cioci z Wujkiem, o ile ten ma czas. Jesteś wzorem prawości skazanym na 45 lat etatu oraz wakacje w domu wczasowym „Błękitna Bryza”.

   Oderwij się od swojego życia i zobacz jak to jest kiedy możesz się pozbyć wszystkich hamulców. Poczuj życie. Zagraj teraz.

  • Niewinność sprzedałeś za dobrą cenę jeszcze w podstawówce. Znasz kilku ludzi, masz do odebrania parę przysług, ale nie u ludzi wpływowych. Polityków nie znasz, a kompromitujące zdjęcia masz jedynie sąsiadów...

   Powoli pniesz się w górę. Masz potencjał! Rozkręć się w Malwersach, premia punktowa czeka na Ciebie.

  • Urodziłeś się robiąc przekręt na oddziale noworodków. Dalej było już tylko prościej. Pierwszy duży hajs zarobiłeś na szwindlu z NRD. W latach 90tych pewnie już miałeś sieć kantorów, którą przemieniłeś w sieć wpływów politycznych. Jesteś urodzonym Malwersem, a gra została stworzona dla Ciebie.

   Zacznij dzisiaj. Nie czekaj. Premia punktowa czeka na Ciebie.

  Załóż konto teraz i zgarnij 100 KRD premii na start!
  TWÓJ WYNIK TO 4 PKT NA 40
Czysty, jak łza
 
Berlusconi w PZPN

Gra Przeglądarkowa - Malwersi.pl - Obserwój, Zagraj w, Zmieniaj Rzeczywistość

Akcje graczy

Kurs na kierowcę w BORku.

Po ostatnich nie najlepszych newsach postanowiłeś zorganizować kurs na kierowcę w BORku. Jest to kurs dedykowany dla kandydatów na kierowców jeżdżących w borku, małym lesie iglastym. W ogłoszeniu zapewniasz przyszłych kursantów, że 5-ciu najlepszych otrzyma pewną pracę ... wiadomo gdzie. Oczywiście nie masz zamiaru dotrzymać słowa tym bardziej, że płatny z góry i nie tani kurs po zakończeniu zniknie z rynku wraz z Tobą i kasą.

Blokada mównicy

Skoro dorwałeś się już do władzy należy pokazać wyborcom, że coś robisz. Razem z kumplami postanowiłeś zablokować mównicę w Sejmiku. Sama blokada jest bez sensu i nosi znamiona polityki buraczanej, ale tępy wyborca, jak uważa większość polityków, tego nie zauważy. W skutek czego Prezes Dżaro zarządził dalsze obrady w Sali Filarowej. Tam będzie można w spokoju poprzekręcać.

Pokemon Go

Świat oszalał na punkcie gry Pokemon Go. Gra, mimo iż jest jeszcze nie dostępna w Polsce, zdobywa coraz więcej graczy również i tu. Dlatego ty również postanawiasz się wyszkolić na najlepszego trenera Pokemon !

"Nie narzekaj" Broszura MSZ

W naszym kraju zbliżają się ŚDM. Ponad ćwierć miliona osób przyjmie u siebie gości z zagranicy, więc aby nasz boski kraj wypadł idealnie, postanawiasz przygotować dla tych ludzi broszurkę informacyjną, opierając się na starych komunistycznych i sprawdzonych metodach umieszczając w nich min. takie dobre rady jak "Staraj się dużo rozmawiać, ale uważaj, żeby nie zanudzić gości" "Nie narzekaj. Goście zobaczą piękny kraj, przyjaznych ludzi, pełne kościoły i żywą wiarę. A problemy są w każdym kraju."

Wesoła Paczuszka

Na bazarku poznałeś wschodnich biznesmenów szukających pewnych "rozweselaczy" na tamtejsze dyskoteki, i chcesz na nich zarobić - wysyłając im paczki z maryśką przez firmę kurierską. Kolega z kurierki mówi że nie przejmują się zawartością, ale czasem służby celne robią wjazdy z zaskoku i "wąchają" paczki xD także szczelnie pakuj, bo cię Wywęszą ;)

Cooking School

Po uczestnictwie w kultowym programie "Heaven's Kitchen". Twoje umiejętności gotowania wzrosły na tyle, aby otworzyć własną szkółkę gastronomiczną. Tym bardziej, że uczyłeś się od najlepszych: Woytek Podest Kammaro, Eva Wachlarzowicz, Schurt Keller itd. Obniżasz koszty funkcjonowania szkółki produktami znalezionymi na zapleczach supermarketów. Tanio, dużo i kasy zostaje ile trzeba. Należy tylko uważać na inspektorów z same-pidu.

Rozdanie Oskardów

Wybierasz się na coroczne rozdanie górniczych nagród filmowych "Oskardy". Zabawa zanosi się na przednią tym bardziej, że swoją obecność zapowiedzieli między innymi: Brat Pryszcz, Letisia Krosta, Steve Monter, Łajza co ją Minelli i wiele innych. Oprawę muzyczną ma zapewnić zespół Czerwone Wiertary. A imprezę poprowadzi sam Krzysztof Kipisz.

Ubić konfiturę!

Po przesłuchaniu na komendzie, dowiadujesz się kto Cię sypnął po ostatniej nocy na kwadracie, ustawiasz się z ziomkami i szykujecie plan by wynagrodzić "koledze" długi język. Musicie zrobić to dyskretnie bo przebiegła jędza z niego :) Idziesz razem z ziomalami na spotkanie z kapusiem...

Poszukiwanie Ryślka z "Kranem"

Po emisji odcinka "Kranu", w którym umiera Rysiek fani zwietrzyli podstęp. Okazało się, że Rysiek jest świadkiem koronnym w procesie tzw. "Mafii rowerowo-warzywnej". Wraz z detektywem Grutkowskim ruszasz na poszukiwania Ryśka i jego Kranu. Niestety trop urywa się w Sosnowcu. Dlaczego w Sosnowcu???

Maniacy Motocykli

Potrzebujesz szumu, tłumu, krzyku i ciągle jakichś nowości, żeby czuć euforię, adrenalinę, takie dziwne napięcie dające tyle satysfakcji i zadowolenia. Jak czujesz ciepło ciągle z jednego źródła tak jednostanie, to zaczynasz się do tego ciepła przyzwyczajać.

Ważne
Zamknij
Expedyt sp. z o.o. wydawca gry Malwersi informuje, że na stronie malwersi.pl stosuje pliki cookies (tzw ciasteczka).
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].
Kliknij POLITYKA PRYWATNOŚCI, aby dowiedzieć się więcej.